Kolik vteřin doteku je minimum, od kdy se dá v nevyžádaných případech mluvit o ošahávání?

Když by se třeba ve vlaku v tlačenici omylem šáhlo na dvě vteřiny ženě na prsa omylem tak to je snad ještě ok.
Pět vteřin už by bylo na žalobu? :D
Facka by to asi vyřešila, ale v dnešní době člověk nikdy neví.

Nejlepší odpověď
Lgee

Už vidim ty soudni tahanice kvuli sahnuti na zadek nebo prsa, navic nevim jak by se to.v teto republice dalo dokazat kdyz polciie zde neumi vyresit ani znasilneni mnohdy.