Usoman

Kolik vody naprší při středně silném dešti?

Například na metr čtvereční za hodinu. Je mi to jedno převedu si to.

Odpovědi
gecco

„Středně silný déšť“ → ´odhadnu´, že by mohlo jít o sloupec cca 1–10 mm/h.
😉
Například na sqm si to převeď.
Doplňuji:
Mosoji → ale to si musí Usoman definovat sám (pojem „silný vítr“ taky nedefinuje délku fučení a plochunávětrné strany)…
Mimochodem – ty vaše kapky jsou ještě ´lepší´…

Já mu ´odhadl´ intenzitu – dobu trvání a plochu si musí dodat sám…
😁
Koneckonců – jakou jinou odpověď, než ´blbou´, muže na blbou otázku očekávat??

mosoj

Středně silný déšť je kolik kapek na m2 ? Pokud mně to řekneš, spočtu ti to.
Doplňuji:
Gecco to nic neříká. Jak dlouho trval ten tvůj střední déšť?

Pepa25

Déšť je od 0,1 mm/h po 10 mm/h, pod tuto hodnotu je to mrholení, nad slejvák .. „Středně silný dé3ť“ stejně jako zbylí odpovídající neumím …

Zdroj: http://www.in-pocasi.cz/aktualni-pocasi/srazky/

Usoman

O kapky tady vůbec nejde, to je irelevantní. Zajímá mě kolik vody napadne při středně silném dešti.