dgfdgf

Kolik vody by měl člověk naráz vypít?

…kdyby tejden vůbec nepil, třeba na poušti, a pak se dostal k vodě a moh se napít?

Odpovědi
arachis

podle mě,tak půl litru,možná litr,ale pomalu a ne studené,jinak zkolabují ledviny

mosoj

Pokud tu vodu přeženeš, vyzvrátíš ji a tělo nemá zase nic.
Takže pozvolně a naslouchat tělu. Totéž platí o jídlu.

HonzikPernik

nula..uz by nezil, lidke telo tyden bez vody neni schopno prezit

da ny

Dejme tomu, že by ten týden přežil, tak přece velmi opatrně, postupně a po douškách.
Naráz si větším množstvím tekutin nemá oddělávat ledviny ani zdravý člověk.
(Po hladovce se také člověk nenacpe jak sud třeba bramborama apd. rupla by mu střeva.)
🙂

štamgast

Pít se má průběžně, vypití naráz velkého množství vody může způsobit smrt.