Rokio

Kolik vlastní vaše rodina stanů?

Patří vaše rodina mezi milovníky kempování? Pokud ano, kupujete si stany, nebo raději jezdíte do kempů, kde jsou stany připravené, či raději stanujete v obytném voze? Pokud preferujete stany, kolik vaše rodina vlastní stanů?

zdroj obrázku: pixabay.com – Free-Photos

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím přesně, asi tak 20. Stany si od jisté doby vyrábím pouze sám.

Další odpovědi
ivzez

Žádný.

Free fotka neznamená, že máš právo ji kdykoliv zveřejnit někde jinde.
Na příklad u této fotky bys měl prokázat, že máš souhlas té dívky.

mosoj

Mám malý stan, na nohy mně táhne ……..

klumprt

Většinou jeden, ale ráno dva. 🙂

Mc Merkurion

… správnej čundr je pod širákem …

Mc Merkurion

ivzez: tentokrát nemáš pravdu, stačí si přečíst podmínky této služby: https://pixaba­y.com/cs/servi­ce/faq/

mosoj

Ale Ivzez ………….