Petrian

Kolik vas stala autoskola C+E?

Ptam se kvuli jak je to vsude jiny,tak to chci porovnat s tim kolik sem platil ja.

Odpovědi
lukas.zmizik

asi 15 tisíc – ABCET před 12 lety a 14 tis. D před 6 lety

honza19hk

Já platil 18 táců před 9.A k tomu jsem měl zdarma profesák. Nicméně nejdražší jsou zkoušky na stavební stroje-tzv strojnické zkoušky-tak třeba co já mám na pásový bagry do 90tun váhy tak to stálo 28táců.Na buldozery do 110 tun váhy skoro 20 táců a na jeřáby do 600tun nosnosti mě to stálo skoro 40 táců.