Avatar uživatele
zzzlatokopka

Kolik vám narostlo osmiček (zubů) ???

Já mám jen dvě horní, jednu už vytrženou:-)))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, pusinka50, briketka10, zjentek, gagaga, gecco před 3358 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

čtyři. Už žádnou nemám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Vpravo nahore a vpravo dole, ale ta dole je furt takova mala. No ale na dost neprijemny pokousani sama sebe to uplne stacilo teda. :( :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

taky všechny a už je nemám,
ale moudrá jsem z toho dost :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Narostly čtyři, dvě spodní už jsou venku (vytržení jedné trvalo 3,5 hodiny, vyrtžení druhé 3 hodiny – děsná libůstka…).
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Mně narostly dva nahoře a už je také nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mi narostly jen dvě dolní,už jsou venku a když jsem se zubařky ptala,kdy se budou trhat horní,tak se mrkla na RTG a sdělila mi,že horní osmičky ani nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

všechny tři ..a na tom jednom místě se mi udělal jenom takovej pahorek, něco jako venušin ..hodně podobnej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
trpaslicek

Narostly mi tři, čtvrtá už rostla, ale ještě byla „těsně pod kůžičkou“, vytrhli mi jeden týden horní+dolní na jedné straně, druhý týden horní+dolní na druhé straně. Žádné peklo to nebylo, po odeznění injekcí jsem nepotřebovala naštěstí ani žádné další oblbováky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Teď jsi mě zaskočila, myslím, že jen 3, ale jeden mi zarůstal do dásně a druhý se velmi rychle zkazil, tak mám už jen jeden vlevo dole:-) Jak nad tím přemýšlím, můžu se těšit, že mi někdy v důchodovém věku doroste i ten čtvrtý?:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

teď se mi klubu druhá (vlevo dole)… ta první vyrašila vpravo nahoře, ale jaksi křivo.. asi půjde ven :(
Doplňuji:
*klube

Upravil/a: Luxx

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

kapko

někdo má např. malou pusu, tak mu je trhaj
mýmu synovcovi je trhaly nevešly se mu tam
a někomu se stihnou zkazit než vyrostou, nebo
se zkazej o sedmičky, který jsou třeba nakažený
to se stalo mě :))

před 3358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Ted jsem nekde cetla, ze jak se lidem zmensily celisti, tak se jim nevejdou zuby do huby no. A proto se kazej. :(

před 3358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

No prý je to evoluce, říkal můj zubař:-))) Prý už netrháme maso, tak nám zubů ubývá:-DDD

před 3358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

To se trha, kdyz se zkazej nebo proc?

před 3358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Mě moje zubařka říkala,že osmičky jsou v puse na nic,když jsou stejně minimálně využívané a navíc je k nim špatný přístup.

před 3358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Mám ještě dvě na pravé straně. Když se objeví kaz např. na dolní, tak horní stoličce chybí protějšek a začne „smutnit“, takže musí jít rovněž ven. ALe už jsem vypustila z paměti, proč mně osmičky vlevo vytrhla, vpravo nikoliv.

před 3358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Chtěla jsem vložit odkaz, ale omylem jsem klikla.

http://terapi­e.as4u.cz/cs/al­ternativni-diagnostika/di­agnostika-podle-obliceje/nase-zuby-a-souvislosti-1.html

před 3358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

nee, to se nosí zkažený ;p

před 3358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Vtipalek koukam :)

před 3358 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek