zzzlatokopka

Kolik vám narostlo osmiček (zubů) ???

Já mám jen dvě horní, jednu už vytrženou:-)))

Nejlepší odpověď
Drap

čtyři. Už žádnou nemám.

Další odpovědi
kapka

Vpravo nahore a vpravo dole, ale ta dole je furt takova mala. No ale na dost neprijemny pokousani sama sebe to uplne stacilo teda. :( :D

briketka10

taky všechny a už je nemám,
ale moudrá jsem z toho dost :))

gecco

Narostly čtyři, dvě spodní už jsou venku (vytržení jedné trvalo 3,5 hodiny, vyrtžení druhé 3 hodiny – děsná libůstka…).
😉

Stingo

Mně narostly dva nahoře a už je také nemám.

iceT

Mi narostly jen dvě dolní,už jsou venku a když jsem se zubařky ptala,kdy se budou trhat horní,tak se mrkla na RTG a sdělila mi,že horní osmičky ani nemám.

zjentek

všechny tři ..a na tom jednom místě se mi udělal jenom takovej pahorek, něco jako venušin ..hodně podobnej

trpaslicek

Narostly mi tři, čtvrtá už rostla, ale ještě byla „těsně pod kůžičkou“, vytrhli mi jeden týden horní+dolní na jedné straně, druhý týden horní+dolní na druhé straně. Žádné peklo to nebylo, po odeznění injekcí jsem nepotřebovala naštěstí ani žádné další oblbováky.

pusinka50

Teď jsi mě zaskočila, myslím, že jen 3, ale jeden mi zarůstal do dásně a druhý se velmi rychle zkazil, tak mám už jen jeden vlevo dole:-) Jak nad tím přemýšlím, můžu se těšit, že mi někdy v důchodovém věku doroste i ten čtvrtý?:-)

Luxx

teď se mi klubu druhá (vlevo dole)… ta první vyrašila vpravo nahoře, ale jaksi křivo.. asi půjde ven :(
Doplňuji:
*klube

briketka10

kapko

někdo má např. malou pusu, tak mu je trhaj
mýmu synovcovi je trhaly nevešly se mu tam
a někomu se stihnou zkazit než vyrostou, nebo
se zkazej o sedmičky, který jsou třeba nakažený
to se stalo mě :))

kapka

Ted jsem nekde cetla, ze jak se lidem zmensily celisti, tak se jim nevejdou zuby do huby no. A proto se kazej. :(

zzzlatokopka

No prý je to evoluce, říkal můj zubař:-))) Prý už netrháme maso, tak nám zubů ubývá:-DDD

kapka

To se trha, kdyz se zkazej nebo proc?

iceT

Mě moje zubařka říkala,že osmičky jsou v puse na nic,když jsou stejně minimálně využívané a navíc je k nim špatný přístup.

annas

Mám ještě dvě na pravé straně. Když se objeví kaz např. na dolní, tak horní stoličce chybí protějšek a začne „smutnit“, takže musí jít rovněž ven. ALe už jsem vypustila z paměti, proč mně osmičky vlevo vytrhla, vpravo nikoliv.

annas

Chtěla jsem vložit odkaz, ale omylem jsem klikla.

http://terapi­e.as4u.cz/cs/al­ternativni-diagnostika/di­agnostika-podle-obliceje/nase-zuby-a-souvislosti-1.html

zjentek

nee, to se nosí zkažený ;p

kapka

Vtipalek koukam :)