Marty Koller

Kolik vám je let?

Nejlepší odpověď
jirka F

23 let.Nevím k čemu ti to bude dobré děláš nějaký průzkum?

Další odpovědi
quentos

Vyhledej si poslední otázku tohoto znění, všimni si údaje, jak je stará, a k mojí tehdejší odpovědi přičti stáří otázky vydělené třistapětašedesáti.

led

Synáčku, kdo by si takovou nepodstatnou maličkost pamatoval. Co jsi to chtěl, kolik mi je let? V hromadné dopravě jízdenky ode mě nechtějí. A na létající koště vodičák nepotřebuji.

Dále v diskusi

hapiky

Nejde o to, kolik má kdo roků, ale kolik si kdo pamatuje.
Já pamatuji Šemíka ještě jako hříbě.

JežíšKristus

2017.

„Roku 1604 se v souhvězdí Hadonoše náhle objevila nová hvězda, jasná jako Jupiter. Úkaz pozoroval Johannes Kepler, který si všiml, že předzvěstí tohoto úkazu byla nedávná konjunkce (blízké setkání na obloze) Jupitera se Saturnem. Později vypočetl, že podobná konjunkce nastala i v roce 7 př. n. l. a usoudil, že vypočtená konjunkce byla předzvěstí samotné Betlémské hvězdy. A protože znal právě vydanou práci Laurentia Suslygy, nakonec vše do sebe zapadlo a bylo potvrzením teorie, že se Ježíš Kristus narodil v roce 4 př. n. l. Samotnou konjunkci planet Kepler nepovažoval za Betlémskou hvězdu, tuto konjunkci začal považovat za Betlémskou hvězdu až biskup Münter v roce 1821. Nakonec roce 1826 německý chronolog a astronom Christian Ludwig Ideler chybně připsal tuto zjednodušenou hypotézu Keplerovi. Až od této doby se někdy za Betlémskou hvězdu považuje samotná konjunkce různých planet. Téměř nikdy však nenastala konjunkce tak blízká, aby planety zdánlivě splynuly v jednu, evangelium však píše o jediné hvězdě.“
Zdroj (1. 11. 2021): https://kalen­dar.beda.cz/da­ta-narozeni-a-ukrizovani-jezise-krista

Čecho_slovák

Narodil jsem se v době, kdy se rozdělovalo Československo.

Roman71

Rovné půlstoletí, co víc si přát..?

Hlavu vzhůru milé štěně, čeká tě krásný a dlouhý psí život! xD

df

40, a tobě?

Rocker

Arne1

číslem hodně, Pocitem málo

Cvrčák

orwell

Takový citlivý údaj si musíš zasloužit! Řeknu ti to takhle: Můj věk je dán jedním z prvočísel. Sečteš-li kořeny kvadratické rovnice x2 –20× + 75 = 0 dostaneš číslo pozice hledaného prvočísla v řadě prvních vzestupně uspořádaných prvočísel menších než 100, jdoucích po sobě 🙂

dubraro

Za komunistů už bych byl v důchodu.

paul1

81+. Myšlením jak kdy, ale byly situace, že jsem se cítil tak na pade .

led

Čecho_slovák, myslíte rok 1939, alebo 1993?

Pepa25

Čecho_slovák: jediné překvapení. Typoval jsem vás na zahořklého dědka …

EKSOT123

Myslel jsem, že budou odpovídat hlavně ženy, to se divím…

led

mladíku, nehledej u žen léta, neboť žena jich má tolik, kolik v dané chvílí potřebuje.