Avatar uživatele
Marty Koller

Kolik vám je let?

Zajímavá 0 před 906 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jirka F

23 let.Nevím k čemu ti to bude dobré děláš nějaký průzkum?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Vyhledej si poslední otázku tohoto znění, všimni si údaje, jak je stará, a k mojí tehdejší odpovědi přičti stáří otázky vydělené třistapětašedesáti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Synáčku, kdo by si takovou nepodstatnou maličkost pamatoval. Co jsi to chtěl, kolik mi je let? V hromadné dopravě jízdenky ode mě nechtějí. A na létající koště vodičák nepotřebuji.

Dále v diskusi

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Nejde o to, kolik má kdo roků, ale kolik si kdo pamatuje.
Já pamatuji Šemíka ještě jako hříbě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

2017.

„Roku 1604 se v souhvězdí Hadonoše náhle objevila nová hvězda, jasná jako Jupiter. Úkaz pozoroval Johannes Kepler, který si všiml, že předzvěstí tohoto úkazu byla nedávná konjunkce (blízké setkání na obloze) Jupitera se Saturnem. Později vypočetl, že podobná konjunkce nastala i v roce 7 př. n. l. a usoudil, že vypočtená konjunkce byla předzvěstí samotné Betlémské hvězdy. A protože znal právě vydanou práci Laurentia Suslygy, nakonec vše do sebe zapadlo a bylo potvrzením teorie, že se Ježíš Kristus narodil v roce 4 př. n. l. Samotnou konjunkci planet Kepler nepovažoval za Betlémskou hvězdu, tuto konjunkci začal považovat za Betlémskou hvězdu až biskup Münter v roce 1821. Nakonec roce 1826 německý chronolog a astronom Christian Ludwig Ideler chybně připsal tuto zjednodušenou hypotézu Keplerovi. Až od této doby se někdy za Betlémskou hvězdu považuje samotná konjunkce různých planet. Téměř nikdy však nenastala konjunkce tak blízká, aby planety zdánlivě splynuly v jednu, evangelium však píše o jediné hvězdě.“
Zdroj (1. 11. 2021): https://kalen­dar.beda.cz/da­ta-narozeni-a-ukrizovani-jezise-krista

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čecho_slovák

Narodil jsem se v době, kdy se rozdělovalo Československo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Rovné půlstoletí, co víc si přát..?

Hlavu vzhůru milé štěně, čeká tě krásný a dlouhý psí život! xD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

40, a tobě?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

48

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

číslem hodně, Pocitem málo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cvrčák

33

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Takový citlivý údaj si musíš zasloužit! Řeknu ti to takhle: Můj věk je dán jedním z prvočísel. Sečteš-li kořeny kvadratické rovnice x2 –20× + 75 = 0 dostaneš číslo pozice hledaného prvočísla v řadě prvních vzestupně uspořádaných prvočísel menších než 100, jdoucích po sobě 🙂

Upravil/a: orwell

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Za komunistů už bych byl v důchodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

81+. Myšlením jak kdy, ale byly situace, že jsem se cítil tak na pade .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Čecho_slovák, myslíte rok 1939, alebo 1993?

Avatar uživatele
Pepa25

Čecho_slovák: jediné překvapení. Typoval jsem vás na zahořklého dědka …

Avatar uživatele
EKSOT123

Myslel jsem, že budou odpovídat hlavně ženy, to se divím…

Avatar uživatele
led

mladíku, nehledej u žen léta, neboť žena jich má tolik, kolik v dané chvílí potřebuje.

Nový příspěvek