zdenyp

Kolik vajec?

Jedna a půl slepice snese za jeden a půl dne jedno a půl vejce.Kolik vajec snese 6 slepic za 6 dní?

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží v jaké kleci pobývá,jestli v té zastaralé nebo dle norem EU !

Další odpovědi
venkovan

Ten příklad je nemožný – plůl slepice je buď kuře a to nesnáší a nebo půl slepice – druhá je třeba už ožrána liškou. A půlka taky nesnáší. Půl vajička nedrží pohromadě.
Jinými slovy, z přírodního hlediska je tento příklad nepravděpodobný, příště by bylo lepší aby místo slepice bylo lepší dosadit velkého a malého zedníka, a velké a malé pivo.

Hykam

Pokud to má být logická úvaha, tak
6 slepic snese za 6 dní 24 vajec