Mr.Jan

Kolik v průměru stojí pedikura?

Odpovědi
Viktorie II.

Před kovidem jsem platila 200 Kč, v době kovidu 250 Kč a v době ekonomického růstu, díky záhonu fialek, 300 Kč, ale protože jdu z dobou, pedikérka jezdí ke mně domů a za cestu si připočítá 150 Kč. Pro někoho drahé, pro druhé levné, ale já i s prací pedikérky nemůžu stěžovat.

iceT

Já v OL platím 260 kč, a ještě minulou návštěvu jsem platila 230 kč a kdysi u jiné pedikérky jsem platila 360 kč. Ono se zdražuje všechno.

da ny

Za 20 – 30 minut, je hotovo, za 250 až 300 Kč.
Většinou se zde platí 450 až 500 Kč (bez laku, s mini masáží nohou). Čas 1 hodina péče. Někde je služba dražší.

Drap

U každého jinak. Žádný průměr jsem nepočítal. Záleží také na tom co všechno dělá. Naposled sem platil cca 150 Kč, nepamatuji už přesně.

cappuccino

V Jihoceskem kraji jsem vloni platila 280Kc, letos 300Kc.

nyjono

Záleží na tom, jestli klasická (mokrou cestou) nebo suchou cestou (obrušování), někde je označovaná jako medicinální. Ta je dražší.
Já tam sedím cca 60 min.