Lukas27

Kolik v průměru stojí kvalitní psychoterapeut?

Odpovědi
df

Kolem 1500 Kč. Ale vybíral bych s velkou opatrností a jen někoho, kdo má nejlepší reputaci v republice. Aby náhodou nebylo způsobeno více škody, nežli užitku. Je třeba taky vybírat vhodný čas na sezení. Ne všechny období během roku se na to hodí

Filip84

Paradoxně jde sehnat i na pojišťovnu, i kvalitní psychologové mají smlouvy s pojišťovnami, někteří. Pak je to spíš o tom, že máš určitý konvolut hodin, které mohou na fundus vykázat, a pak už jedině za hotové. Nebo čekat. A, taky, ne každý psychický problém, který i patří ke klinickému psychologovi, Ti pojišťovna proplatí (a ne každá).

Jinak počítej od Kč 1,500.00 / hod., a výš. Cena není automaticky zárukou kvality. Ve „vyhlášené“ hospodě je taky draho, i když tam stojí jídlo za prd a nevyreklamuješ ho, protože už ho – přeci – dneska prodali tisíc porcí!