dust8

Kolik už vlastníte flash disků?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím, pár je jich v šuplíku. Občas na nich přenesu nějakou fotku nebo dokument. Zálohuji na hard disk. Flašky jsem všechny recykloval.

Další odpovědi
Drap

Nikdy jsem to nepočítal. Myslím, že asi tak 10 – 15

Kepler

K přenášení dat mi stačí jeden, pro zálohování dat používám SD kartu. Nic víc není třeba. Jinak jsem na tom jako jáára. Jednou jsem ale ztracenou mikro SD našel – to když mě chytil hexešus a po bytě jsem chodil zlomený do pravého úhlu.

Rokio

Pouze jeden a ten už je starý a poruchový. Používám společný flash-disk.

jáára

Jeden. Koupím, použiju a ztratím.

nyjono

Asi 4–5.

Mc Merkurion

… to nevím, ale používám neustále cca asi sedm …