Illines

Kolik umite cizich jazyku?

Anglicky
Nemecky
Italsky
Rusky
Francouzky
Spanelsky
Jine a jake?

Nejlepší odpověď
Andělé

Anglicky.

Další odpovědi
anonym

Otázka už byla vícekrát, viz jeden z odkazů:
(Měsíc už by měl stačit na přečtení kodexu).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-umite-jazyku-2

kubimi

ivrit
polština

Doplňuji:
anglicky – jo
francouzsky – bagetu objednám
rusky – zavzpomínám

IK

Trochu hindštinu
víc anglicky
málo italsky
už zapomněla německy
nedaří se japonsky
na ruštinu bych zapomněla někde tam je
Doplňuji:
moje tchýně uměla šest jazyků, překládala.. dostala mrtvici, všechno zapomněla a nemohla se domluvit pořádně ani česky a tak žila ještě 20 let.

anonym

Pouze jeden cizí – angličtinu a miluji se v ní neustále zdokonalovat. Co je asi na ní nejzajímavější je fakt, že člověk může komunikovat s lidmi ze všech zemí světa a dozví se tak i věci, které se jinak nedozví.

jennysh

Polština
Angličtina
Slovenština
Ruština-Trochu

led

Zabudli ste na jeden z najrozšírenejších jazykov na svete – gestikulácia a mimika, je to univerzálny jazyk na dohovorenie sa všade na svete a priľahlých oblastiach. A vedia ho aj malé deti už od narodenia.

briketka10

umím česky a slovensky..
slovenštinu tu mám radši
trochu anglicky a německy..

lenka.seda

Anglicky-jo učíme se ve škole
Německy-taky ve škole
Italsky-ne
Rusky-dobrý den řeknu
Francouzsky-základní rozhovor(ahoj, jak se jmenuješ)
Španělsky-ne
Jiné jazyky-No to je tak, z pár jazyku umím dobrý den, jak se jmenuješ a tím to hasne… 🙂
No, a málem bych za zapomněla na polštinu a slovenštinu! Ty taky celkem umím. Ale ne, že bych mluvila, spíše poslouchám a rozumím. 🙂