kolik uděláte shybů?

jen tak pro zajímavost, kolik udelate shybu na hrazde? napiste vek a pocet – jen me to zajima jak je dnesni mladez zhnila nebo ne:o)

Odpovědi
Michal Kole

ani jeden a je mi 26 z TEV jsem míval čtyřky

SajmonModer

Je mi 19 a vážím 77 kilo, udělám 5 shybů na hrazdě.

joeyk

29roků a 13 shybů, dříve kolem 18 tak 16 shybů ale sou tací co nedělají ani jeden což je podle mě hanba, chlap má udělat nejmín 4 shyby

Bart12-

venkovan

Dnešní mládež není o moc shilejší než mládež před xy lety. Nemá třeba fyzičku, ale má zas jiné vlastnosti, které třeba tehdejší generace neměly. Třeba rychlejší nástup k otylosti, k infarktu pro nedostatek pohybu, ale umí skvěle hrát PC hry.