Miroslavst

Kolik udělá vrabec kroků za sto roků?

Nejlepší odpověď
smutnydrak

ani jeden........­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­..............

Další odpovědi
Jahoda

Žádný. Vrabec skáče 🙂

anonym

A když vrabec nechodí, co když potřebuje dojít jen kousek na okraj střechy aby se podíval kdo je dole? Nezabije se když spadne dolů?