Eglantine

Kolik u vás stojí máslo?

Mám na mysli normální 250g kostku másla. Já ji dnes koupila za 51 korun (nešlo přitom o žádné značkové nebo bio máslo).
Zdá se mi to docela dost, i když jsem už v médiích zaregistrovala, že se s cenami potravin něco děje.

Jak je to u vás?

Nejlepší odpověď
Drap

49,50 – 54

Další odpovědi
Lamalam

Většinu potravin chodím kupovat do Německa. Minulý pátek stálo v Edece 250 g Meggle die Alpenbutter 1,69 €.

yuko

32 NOK

briketka10

Kupuju Créme Bonjour to stojí 32,– Kč 😁

Dochy

Jihočeské běžně kolem 48–49. Pokud je v akci, bývá těsně pod 40. Ostatním se snažím vyhýbat, když to jinak nejde hledám takové u kterého se k němu přizná český výrobce. Tam je slušná šance že to není recyklovaná srágora z Belgie či Polska (někteří recyklují zamražená másla a je to znát)

Klaproth

Vůbec netuším, tyhle záležitosti kupuje manželka.

bububabu

cochee

Ale briketko10, Créme Bonjour přece není máslo… to bych mohl napsat (a je to pravda), že jsem včera koupil kilové rodinné balení Perly s máslovou příchutí za 44 a nějaké drobné korun. To je „zadarmo.“

gagaga

yuko, kde zijete v Norsku? Jestli to neni tajemsti..cestuji tam velmi casto..
az po Spicberky

  • iv-

yuko

Ziji tady. Maslo taky neni nejlevnejsi.
Tak maslo nekupujte a cena pujde dolu.

annas

Dnes jsem kupovala jihočeské za Kč 43,90.

cochee

A nebylo to to „záludné“ balení 200 gramů na rozdíl od obvyklých čtvrt kila? ;)

annas

Nebylo. Vím, že prodávali menší balení, ale včera jsem se divila, že je to balení „normální“. Ale je pravda, že je to prodejna, která má charakter velkoobchodu.

annas

V Albertu stálo máslo Kč 49,60 – vedle nápis výhodná koupě.