Drap

Kolik u vás bylo dnes koledníků?

jak přežívají tradice ve vašem kraji?

Odpovědi
simarus

Jeden. Nicméně zbytečně.

jirka F

u nás 0 ve vesnici bylo 10 koledníků

anonym

Myslíš ty koledníky, kteří slušně pozdraví celoročně, tak 4–5 dětí, ale těch ostatních bylo a bude spousta.

zjentek

Nevím, já jsem si koledoval.

mosoj

Asi deset. Kdo přijde tak něco dostane, včetně červeného vajíčka.

lota

Brno – po ulicích bylo vidět koledníků dost. O to víc mě mrzí, jak se červenalo po čínsku v Praze. Jinak Velikonoce vyšly, krásné dny, konečně jaro: http://pocasi­.centrum.cz/ !:-)