autacek

Kolik u sebe běžně nosíte peněz?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nutné minimum, tj. po výplatě z bankomatu vyberu vždy jen 1000.- Jinak vše platím kartami.

Další odpovědi
Edison

Dost.

Je krásné sledovat, jak na sebe lidi fak veřejně všechno práskaj…

usaty_upir

Nosím u sebe platební kartu a pak nějaké mince v hodnotě cca 100 až 200 Kč pro strýčka příhodu.

nyjono

Cca 1000 – 1500 Kč.

Arne1

pár desetikorun až nějakou stovku.

anonym

V hotovosti naprosté minimum, poslední dobou z bankomatu peníze vlastně vůbec nevybírám. Karty už v mém okolí akceptují všude a tam kde ne jsem se prostě odnaučil hodit.

led

A viete, že neviem? Ale asi mi to ani neuveríte…
„Je lepšie pošmyknúť sa nohami ako jazykom.“ — Nemecké príslovie

Rokio

500 až 1.000 Kč.

Funna

Proč?…tipuješ si snad svou budoucí oběť přepadení?…
trošku nechápu smysl takovýchto otázek…

marci1

Minimální částku, jelikož peníze jsou nepřítel a je třeba je likvidovat. 🙂

dudu

Už zde chybí jen položit otázku: „je pravda, že ti manžel/ka zahýbá?“

nyjono

Že nosím v průměru ticku mi nepřijde tak extra, že by se to muselo tajit nebo odpovídat takticky.

Edison

Je zvláštní pozorovat stížnosti na špehování státem a naproti tomu to množství informací, které do veřejného prostoru napíšete sami…

hapiky

Byli by hloupí,kdyby říkali pravdu.

Edison

Byli by lháři, kdyby ne. Odpovědět se dá takticky a při tom nelhat. My, starší, jsme se tohle učili už třeba na vojně. I bez znalosti technologií: „Kolik máte střeliva?“, „Plný počet, soudruhu plukovníku!“