Kolik typujete, že může mít hodnotu sbírka 270 známek s Česka, Československa, Velké británie, Polska, Maďarska, Kuby,

Ruska a Větnamu v poměrně zachovalém stavu?

Nejlepší odpověď
tom004

Od nuly do hodně.Záleží na zaměření,stáří,kom­pletnosti,kolik se jich vydalo,ap.To je spíše otázka pro odborníka,který by je stejně bude muset vidět.

Další odpovědi
hanulka11

ty známky mohou mít hodnotu 0.10h může tam být nějaká v řádu korun, ale netěš se že za to dostaneš velký obnos.....ty státy zrovna nejdou na dračku ještě tak staré Československo
manžel je sběratel tak vím o čem píšu

slad08

Já bych typoval tak kolem 500 Kč, ovšem záleží na stáří známek.