Herjulfson

Kolik toho musí vypít Valach, aby měl v krvi dvě promile?

Nejlepší odpověď
Kepler

Esli ide o trnkovú frndžalicu, stačí polovica literky, nejsme žádní mašíci. Když pobluje kocúra a on zdechne, tak to už přebral.

Další odpovědi
marci1

Stejně jako „nevalaši“. Rozdíl mezi nima bude ale velký: Valach bude stále o.k. a vysmátý. Je zvyklý pít od brzkého mládí a játra má velmi odolná. 🙂

elkon

Není důležité odkud ten pijan je, ale záleží na jeho tělesné schránce.

EKSOT123

Dva dny nic!
Známý pěkný fór. A další ze série je o tom turistovi, jak se ptá domorodce, kde se tady pálí kořalka: Chlapík turistovi ukazuje: „Vidíte támhle ten kostel? Tak kromě toho všude.“

Kelt

Koncentrace alkoholu je daná hmotností jedince a množstvím vypitého alkoholu. Takže stejně vážící Francouz i Armén, obyvatel Vsetína po vypití stejného množství destilátu na tom budou stejně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Herjulfson

Šlo o vtip. Eksot tedy nejlepší odpověď navíc přidal jeden tématický.

Kepler

marci: svatá pravda! Valach má srdce jako zvon a játra jako kámen. Akorát si musí dávat bacha, aby si při zavazování bot nepřivodil jejich frakturu…

Herjulfson

Znam to trochu jinak, aby mu při zavozování bot neprořízly plíce.