Kolik celkově unese ten pomyslný hřebík, na který lidi věší to, s čím si neví rady nebo na to už prostě nestačí?

Z jakého je materiálu? Nerad bych jej přetížil, aby nevypadl. To by byl pak pěkněj bordel!

Nejlepší odpověď
Drap

Každý z nás má jinak velký hřebík. Někdo má malý hřebíček, jiný pořádnou kovanou skobu. Jaký máš ty, nikdo z nás netuší.

Další odpovědi
zjentek

Founde moje maličkost se pokusí ti to vysvětlit, jestli dovolíš:

V životě MUSÍŠ čtyři věci- najíst se, vyspat, obléci a umýt se. NIC JINÝHO NEMUSÍŠ! Nejtěžší je to pochopit a kdo to nepochopil, má dále potíže pochopit, jak „tento princip čtyř“ PROSPÍVÁ světu, ve kterém žijeme a který k tomu účelu PO-TŘE-BU-JE-ME! Všeškeré ostatní činnosti totiž HUBÍ náš vlastní svět (nebo žeby Boha?) jako roundup pažitku a drtivá většina z nich (z těch hubičů) ještě k tomu VISÍ na nějakých pomyslných hřebech Bože!

Takže, až tohle člověk pochopí, jeho hřebík zůstane úplně prázdnej.

Souhlasím s názorem, že teď by to byl pěknej bordel, kdyby ti hřebík vypad. ;)

Kepler

Takový hřebík unese všechno, ať je z jakéhokoliv materiálu. Třeba i zálibu ve sbírání těžké vojenské techniky.