terry

Kolik to je, slovy, Kč? Nějak se v tom počtu nul ztrácím.

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/246998-1-456-800-000-000-to-je-aktualni-dluh-ceska-a-nezadrzitelne-roste.html
Doplňuji:
Díky, to je teda pecka.
Ani nechci myslet na to, z čeho se budou platit důchody nebo zdravotní péče či školství.

Nejlepší odpověď
vagra

1 bilión, 456 miliard, 800 miliónů Kč.
Doplňuji:
Skutečně nejde o zanedbáníhodnou sumu…
A podle toho, jakým způsobem se k sestavování a správě státního rozpočtu /který z převážné většiny naplňují jejich „poddaní“ / staví naši mocipáni soudím, že my obyčejní lidé, budeme stále víc zadluženější, naštvanější a chudší, zatímco oni budou stále spokojenější a bohatší.
Říkají tomu demokracie !

Další odpovědi
Nikolasfcb

jedenbilion čtyřistamiliard osmsetmilionu

lexx

Jinými slovy, cca 45% HDP. To by znamenalo 5 měsíců v roce vyrábět zadarmo a bez mezd aby se dluh zaplatil. Nereálné co ? Česká cesta do otroctví, jednou vzpomenete.