autacek

Kolik tipujete (odhad), že vynáší tyto stránky ze zde umístěných reklam?

Nejlepší odpověď
anonym

Raději ani netipuji, chodí nás sem pravidleně jen pár a většina má už stejně reklamy na tomto webu nějakým způsobem vypnuté nebo dokonce úplně překopaný vzhled přes redesign extension https://bit.ly/2UK­LVrx , který reklamy skrývá také velmi důsledně … bude to velmi málo.

Další odpovědi
zjentek

Nech na hlavě, to bude pěknej RANEC!

anonym

hádám, že Dine4Fit to koupil s přílišným optimismem a vírou, že dobrá doména se časem musí prosadit sama. Ale pak do kódu bohužel už ani nehrábli a důsledkem je, že tu tu už jen dožívá a chátrá …

anonym

Kdyby alespoň občas přidali nějakou požadovanou funkci, dalo by se z toho usuzovat, že alespoň mají nějakou ambici na tom ještě něco zlepšit. Přitom prostoru k vylepšení je tu opravdu spousta (komentáře odpovědí, možnost vyhlásit odměnu za odpověd sponzorovanou z vlastních bodů – čímž by se zvýšila motivace ke kvalitní odpovědi, možnost negativního hodnocení odpovědí které sice pravidla neporušují ale nejsou věcně správné, dvojité hlášení před skrytím otázky nebo alespoň dočasné zobrazování otázky zlatým uživatelům kteří by měli možnost hlášení stornovat, atd atd …) ale bohužel, nic z toho nás na tomto serveru už zřejmě nečeká.

anonym

Jediné rozumné vysvětlení je ⇒ že tento server prostě za to nestojí a že nic nevynáší.

Mc Merkurion

… tak s tím bych souhlasil …