Kepler

Kolik teď máte v bytě stupňů?

Já jsem se právě dostal na třicítku, žaluzie, nežaluzie. Okno na západ. Venku kvílí sanitky jak ve vředě, asi hodně lidí kolabuje.

Nejlepší odpověď
annas

V přízemí 25 – okna na východ, v jiné místnosti – okna na jih 27.

V poschodí – velké okno na východ, zatažené žaluzie – 31., okna na jih 29.

Další odpovědi
hapiky

Já mám 12.stupňů- (pivo)

Michala11

Nemám teploměr a je mi fajn:)

Drap

Mám snad ještě tak o půl stupně více v obyváku.

Rokio

28 stupňů Celsia.

Myslel jsem si, že my jsme rekordmani v tomhle ohledu. Teď vím, že řada lidí je na tom hůře.

nyjono

20:30 hod, tam, kde pobývám nejvíc 27 st, ložnice 26 st, venku 30 😁

jirka F

Asi kolem 23 stupňů bude u mě určitě.

dudu

Před chvílí jsme se vrátili ze třídenního pobytu na chalupě. Maximální teplota tam byla včera ve dvoře 28 a uvnitř všude 22 stupňů. Dnes se sice mírně ochladilo, ale rochnili jsme se v bazénu kde voda měla od přírody 28. Doma si můžeme díky klimatizaci teplotu i vlhkost vč. ionizace regulovat prakticky libovolně.