dust8

Kolik tak stojí kompletní výměna starých elektrických rozvodů a instalací i s jističem atd. u rodinného domu?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze odhadnout bez dokumentace. Počítej od 10 do 150 tisíc.

Další odpovědi
zjentek

A jak chceš tohle počítat? Jaký/který dům? V nějaký špeluňce můžou být náklady třeba 50–70k, jinde jako za „obvyklý“ rodinný dům.

Funna

docela jsi men pobavil…i s jis­tičem…máš jen jeden na celý barák…tak to tak drahé nebude pokud si to uděláš sám…pokud ti to ale udělá odborník podle platných norem vč. chráničů, tak se připrav na docela drahý špás…ale když netušíme jak je to velký barák (kvůli metrům kabelů), kolik okruhů (zásuvkových a světelných) chceš, tak ti cenu nikdo nedá…takže Drap to napsal přesně…

Emefej

Nás to stálo skoro 200 000.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.