Complex

Kolik tak stojí jednorázová konzultace se zkušeným právníkem na téma zákony a posouzení práva?

Nejlepší odpověď
Drap

500 – 5000 kč

Další odpovědi
Rokio

Můžeš si registrovat na webové stránce Arbolet a tam zdarma můžeš napsat podpoře do sekce právo. Jedná se o český web.

Mp2

Obvolej si pravniky..
A pokud tě někdi vezme dřiv jak za týden, počitej hodinu za 2000–2500
Kdybys to měl ke studiu a nešlo o nic važneho, určitě litr

Dochy

zahlédl jsem teď nějaký ceník, kde uváděli cca 2000 nebo 3000 za započatou hodinu.