zjentek

Kolik stihnu v pondělí na Velikonoce obejít ženskejch, pokud mně každá za výprask naleje 2 cl „něčeho“ místo vajíčka?

Chlapi, jde u vás tedy primárně o pondělní fyzickou kondici?
Nerad bych se hnedle z rána položil někde u dvacátých vrátek/branky na ulici, kousek od baráku!

Nejlepší odpověď
Kepler

Jak psal gecco. Ale přidám jednu radu zdarma: vem si kožené rukavice pro případ předního náhonu a zapamatuj si tuto větu: „Dajte mně ruky na zem, já už dondu sám!“

Další odpovědi
gecco

Netroufnu i odhadnout tvou kondici a hustotu výskytu bab ve tvém okolí…
😉
Já bych si pro případně zmrtvění vystačil s ´vchodem´ domu, v němž bydlím…
😉
_____________­___________________
Jasněže jde o fyzickou kondici – dej si ostropestřec pro svěží játra, špek pro odolný žaludek – a do kapsy butylku, aby sis část servírovaného tekuta mohl schovat na později…
😉

Lamalam

Kromě osobní odolnosti záleží i na sortimentu. Před několika lety jsme se s několika ženskými z vesnice domluvily a koupily jsme úmyslně každá něco jiného. Nic čistého, samé barevné tlamolepy, dobře temperované. Nebylo koledníkům moc dobře…

yuko

Odpověď znáte nejlíp sám 🙂 Stačí si vzpomenout, kolik jich bylo v minulých letech. Taky je možné, že některá z nich nabídne štamprlí mnohem více a to pak záleží na Vás, do jakého stavu se necháte přivést 🙂

Drap

Záleží na tom, jaké budeš chodit vzdálenosti, jak rychle, jak rychle budeš mrskat a jak rychle budeš pít. Musíš vzít i v úvahu důležitou hodnotu, kolik toho sneseš.

led

Záleží to od viacerých faktorov:
teplota vonku počas šibačky,
vašej hmotnosti,
veľkosti hladu,
vášho doprevádzajúceho psa podľa alergie na alkohol v dychu,
množstvo schodov, ktoré musíte vyšľapať, pretože výťah bude obsadený
druh-značku 2cl „něčeho“ a rýchlosť užitie tohto „lieku“
množstvo sladkostí počas konzumácie alkoholu
poznámka -
skúsení borci nosia so sebou slaninu, pretože „kto maže, ten jede a kto nemaže, padá“