Katru7

Kolik stupňů má oheň?

Nejlepší odpověď
anonym

Zaleží co hoří. A jaké stupně máš na mysli?
Úhel který oheň plamen svírá nebo celsia :DD

Další odpovědi
Alesh

Přesně tak, záleží jaký, co hoří, jak moc toho je a taky kde to měříš, jestli na povrchu plamene nebo uvnitř.

lukas.zmizik

Podle mého multimetru, který má sondu na měření teploty to dělalo nějakých cca 800°C a hořelo dubové dřevo v krbu…

honza19hk

jen doplním ostatní, že hodně závisí na přístupu kyslíku,typický příklad je autogen.

Michal Kole

cca od 1 000°C

led

Teplota ohňa sa dá približne zmerať aj podľa sfarbenia plameňov. Najstudenejší je žltý plameň, najhorúcejší je modrý. Teplota ohňa je závislá na druhu horeného materiálu a ďalších podporných kritérií. (napríklad forsfor hlavičky zápalky 60°C)

Ava pava

Koľko stupňov má oheň vo vetre…fess dôležité