kolik stupňů má být v ledničce ve které jsou jen sýry?

Nejlepší odpověď
anonym

Pro měkčí sýry je ideálním místem chladný sklep se stálou teplotou 10 až 12 °C a vlhkostí kolem 90 procent. Pokud však budete sýry skladovat v ledničce, řiďte se jednoduchou zásadou, že čerstvé a měkké sýry musí být uloženy v nejchladnější části, zatímco tvrdé snesou i vyšší teplotu.

Zdroj: internet

Další odpovědi
hanulka11

nevím na stupně ale mám ji na č.2 a nezapomeň sýr vyjmout z ledničky dřív před konzumací …aby stihl rozvinout svou vůni a chuť jinak si na něm nepochutnáš.....