dgfdgf

Kolik stránek by měla kniha, kdyby se do ní napsaly všechny pravidla český gramatiky?

A kolik stránek, kdyby to byla anglická gramatika?

Nejlepší odpověď
kapka

Kdyby se napsaly… Tu knihu uz kupodivu kdosi sepsal, rika se ji odborne Povidla českého prasopisu (nebo nejak podobne) . :D Anglickou gramatiku vubec nesleduju, nemam tuseni, ktera z knih by mela vic stran. Tipnu si, ze ceska. :)

Další odpovědi
lexx

pokud bude stránka nekonečně velká tak stačí jedna

klumprt

Taky záleží, jak moc se v tom chce autor nimrat. A jestli je to pro blbce nebo pro chápavé jedince.

Lamalam

Bez znalosti formátu knihy a velikosti použitého písma se nedá odpovědět.