ozzius

Kolik stojí zavedení internetového kabelu do domu?

Zdravím, zajímala by mě cena práce a materiálů, kdybych si chtěl nechat navést optiku do domu – 1km od nejbližšího bodů.

Odpovědi
Edison

To záleží na poskytovateli. Jaký bere materiál a za kolik, jak sežene dodavatele stavby a za kolik. Představa, že ty si natáhneš „nějaký kábl“ a oni to jen připojí je naprosto mimo mísu, a to z několika důvodů: I na tom se dá trhnout, nemohli by pak zaručit spolehlivost a nebudou si připojovat do svý sítě jen tak něco, co si kdo umane.

jáára

Tak si udělej konec tam, kde má poskytovatel bod a dál to jeď vzduchem přes 802.11 ac.