Rokio

Kolik stojí zašití malé díry u oblečení (v průměru)?

Mám na mysli díru u kalhot či trička.

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud je ten textil jednobarevný, nemusíš zašívat. Existuji zažehlovací záplaty a můžeš si je vystřihnout třeba o do tvaru srdíčka nebo prdelky (což je vzhůru nohama) http://www.ga­lanterka.cz/in­dex.php?page=75&pod­page=76 Taky lze nažehlit různé jiné pičučinky https://www.vtc­.cz/vyrobek/18704/za­platy-nazehl-disney-a-jine

Další odpovědi
Smackdown

To jsi jeden zmála, každý zahodí, a koupí nové.

Mc Merkurion

… nevím, já to platím paušálně a stojí mně to celou výplatu …

… co je malá díra v průměru? 1 cm nebo skoba od hřebíku na 20 cm? … a na jakém tričku? pro batole, nebo pro zápasníka sumo? …

Drap

U každé švadleny jinak. Ceny jsou dohodou. Dnes se spousta věcí nevyplatí zašívat. Co nedokážu slušně opravit a zašít sám, tak vyhodím.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

klumprt

Záleží kolik má ta díra v průměru.

ivzez

Brzy jsi otázku uzavřel.

5 až 15 minut času si vynásob zaručenou mzdou
pro druhou a třetí skupinu prací.

Řekla bych, že s většinou věcí by ses vešel do stovky,
náročnější materiály mohou vyjít o něco dráž.