darkthemis

kolik stojí výstavba fotbalového stadionu?travnik branky tabule tribuny zachody bufet satny parkoviste atd?ta nejlevne?

Doplňuji:
hřiště pro 2 ligu fotbalu tribuny asi na stání-malé
(satna pro hrace 2 tymu-obycejne)sprchy do kazde satny asi 5.
mistnost pro vedeni klubu.

Odpovědi
terry

Jak velké hřiště? Pro které zápasy? Tribuny pro kolik lidí? Kolik záchodů? Kolik bufetů? Restauraci takié? Parkoviště pro kolik aut? Šatny včetně sprch? Jak dobře zabezpečené? Místnost pro maséra?
Doplňuji:
Souhlas s honzou.
Pro 2. ligu to už bude nějaký ten milionek. Určitě tam bude větší rozmezí, dle vybraného zhotovitele. A cenu bude ovlivńovat také investor či sponzoři. Jestli už někoho máte.

honza19hk

první co potřebuješ je plocha,na ní hříště a jako technické a sociální zázemí stavební buňky.Do nich nechat zavést elektrřinu,vodu a kanalizaci a máš .Parkoviště: asfaltová dr´t uválcovaná silničním válcem.Pokud bys to chtěl jako profi stadion tak to jde do milionů.Už jenom pozemek.tribuny další mega,trávník atd…5ekl bych že 3 mega by ti nestačili.

anonym

Taky souhlas s honzou. 3 mega by ti rozhodně nestačily. Škarohlíd by mohl říct, že by nestačilo ani 30.