22aa

Kolik stojí výměna displeje u iPodu?

Dobrý den.
Prosím vás není výměna displeje u ipodu výsoká jako nová mp4? (levnej křáp za 1000kč?)
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
FlAsh_7

Do 5 stovek je vejdeš. 🙂 Cena se bude lišit v řádu desítek korun.

anonym

Ahoj 22aa, záleží na generaci, ceny začínají od 1. generace na 900,– až po 6. generaci 2900,–, za classic pak 1200,–.

Zdroj: http://www.the­iphone.cz/d/i­pody/

anonym

Počítáš každou korunu, přehrávač vybíráš skoro půl roku a přesto nakonec zakotvíš u té nejpředražovanější značky s rekordně nejhorším poměrěm cena/přínos v daném oboru, tomu tedy říkám ironie 🙂

anonym

uvědomuješ si například že iPody nemají ani základní podporu USB mass storage a nedá se na ně bez asistence iTunes nic kopírovat ? Ani tak základní věc kterou umí všechny ostatní přehrávače s iPodem nelze.

22aa

ipod je jediný mp3/4 přehrávač který se dá spravit sice to nema mass storage ale jediný který opravují. Jenom kvůli hrám většinou kupovali ipod proto tam jsou ty displeje ke koupi.