auluk

Kolik stojí vybavení na lyže v půjčovně a kolik při koupi

Kolik zaplatím za týden půjčovného kompletního vybavení na lyžák myslím jen asi odhadově :)a kolik mě bude stát vybavení pokud si ho koupím ?

Nejlepší odpověď
MadAnnie

Záleží kde si budeš lyže půjčovat, já měla komlet (lyžáky, lyže, hůlky) za 1000Kč na týden. Vzhledem k tomu, že jsem nelyžař, tak se mi to asi vyplatilo. Nevěděla jsem jestli mě to bude bavit, abych nevyhodila moc peněz.
Jinak kdybych si vypůjčený komplet koupila (použitý), tak bych dala za lyže 2700, lyžáky 1500 a hůlky asi 300. Ovšem nové komplet vybavení by stálo mnohem víc…
V půjčovně se dala půjčit i helma 200Kč a brýle 200Kč na týden.
Pokud nejsi zdatný lyžař a pokud se lyžování nebudeš moc věnovat, tak si myslím, že je lepší si komplet půjčit 🙂