orlosupaci

Kolik stojí v lékárně Chlumského roztok? Dostal jsem na něj recept, ale nevím, kolik peněz si připravit?

Odpovědi
mosoj

V každé lékárně jinak. Co se takhle zeptat v lékárně. Pozor. Recept má platnost jen týden.

orlosupaci

No já už tam právě s receptem byl minulý týden, musel jsem to objednávat. Dnes mi přišla sms, že to již dorazilo. Jak jsem tam byl prvně, tak jsem se zapomněl zeptat, kolik to bude stát. Cenu řeším proto, jelikož momentálně nemám moc peněz a nechci aby se mi stalo, že tam přijdu a nebudu na to mít. Nemohl by mi někdo tedy říct alespoň řádově v jakých cenách se to pohybuje? Děkuji.