n_kodies

Kolik stojí v dnešní době dům?

Jelikož o tomhle nemám vůbec přehled ptám se kolik dneska stojí např. dvoupatrový velký barák se vším všudy?
(stačí přibližně ať vím na co se mám připravit)

Nejlepší odpověď
Pepa25

Když se omezíme na Česko, tak něco mezi 100 tis. (dům na malé vesnici v dezolátním stavu k demolici prodávaný v dražbě ÚZSVM jako odúmrť) a 100 mil. Kč (exkluzivní vila na prvotřídním místě v Praze). Prostě záleží na poloze a stavu.

Další odpovědi
elkon

To se nedá určit, každý má nároky jinde. Co někomu stačí, druhému ne.

Ametyst

Je rozdíl, jestli ten dům stojí v Praze nebo třeba v severočeském Bronxu. Ten rozdíl jde do milionů.

nyjono

4–10 mega. Přibližně.
.

cukrar

hloupý dotaz, třeba jen tím, jak definovat
„velký barák se vším všudy“
Co čekáte za odpověď? Cena je Vám k ničemu. Třeba koupelna lze udělat za 50.000, nebo taky za 500.000. A to tam můžete mít klidně 3 koupelny.

Kryšpín

Když požádáte v Ústeckém nebo Moravskosleském kraji o koupi zchátralého domu kde budete později podnikat dostanete štědrou dotaci 1–70 milionů českých, možná by to šlo později po 5–10 letech předělat na ubytovnu a rejžovat.