Rokio

Kolik stojí ubytování se vším všudy v průměrném domově důchodců na jeden měsíc (přibližně)?

Pokud bude starobní důchodce ubytován v průměrně drahém domově důchodců, jaké budou činit průměrné náklady na něj?

Nejlepší odpověď
brillant

Náklady nevím, ale známí platí cca 11 000 Kč měsíčně.

Další odpovědi
briketka10

Moje teta bydlí v pečovatelském domově. Má svou garsonku.
Její důchod činí okolo 10 tisíc. Nechávají jí 1.500,– Kč na léky
a jiné potřeby.

hapiky

V soukromém domově důchodců obvykle seberou důchodci celý důchod, ponechají mu jen kapesné. Když má malý důchod, ani jej nepřijmou.

Drap

Podle druhu zařízení ceny začínají cca na těch 11 tisících až do výše cca60 tisíc.