Rokio

Kolik stojí trvalé ubytování v domově s pečovatelskými službami měsíčně (v průměru)?

Mám na mysli Domovy pro osoby se zdravotním postižením, domovy s pečovatelskou službou a chráněné bydlení.

dodatečná otázka: Jaké jsou cenovými rozdíly mezi těmito třemi druhy pečovatelských služeb?

Nejlepší odpověď
Drap

Průměrná cena se zřejmě nikde neuvádí, a rozdíly mohou být několikatisícové. Takto získaná informace stejně bude k ničemu. Je třeba se přeptat přímo na konkrétním ubytování. Nejlépe u zřizovatele nebo majitele.
Nehledě k tomu, že tato zařízení jen vyjímečně uvádí ceny na veřejnosti.

Další odpovědi
cukrar

Velice záleží na přesném typu ubytování, hlavě podle toho, kdo ho poskytuje. Přesné číslo najdete vždy u příslušného domova. Je to od soběstačnosti a zdravotního stavu klienta. Osobní příklad,
Černožice nad Labem, platím pro tchýní 11500+4400 od státu příspěvek. To samé al v Grand parku HK 19800+4400 od státu.
Průměr myslíte celorepublikový?