Bruneta84

Kolik stojí podání žaloby u soudu? Více viz níže v popisu otázky.

Dobrý den, když bych na někoho chtěla podat žalobu a chtěla bych se hájit sama (bez právníka), kolik to vubec stojí? Nebo kolik si musím ze začátku připravit korun? Jednalo by se o náhradu škody.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… zde je seznam: http://www.ochran­ce.cz/stiznos­ti-na-urady/chcete-si-stezovat/zivotni-situace-problemy-a-jejich-reseni/soudni-poplatky-a-osvobozeni-od-techto-poplatku/

Další odpovědi
quentos

Kdysi to stálo tisícovku, ale to už je let, počkejte na někoho, kdo bude mít aktuálnější informace.

Kryšpín

Některé jsou osvobozeny, ale když se budete soudit na př. o 10 milionů, tak zaplatíte 500 tisíc