ranrov

Kolik stojí sms na Filipíny?

Mám kamarádku na Filipínách a rád bych se zeptal kolik tam sms stojí? Jsem u Vodafonu bez roomingu, ikdyž jsem koukal na jejich webovky nenašel jsem nic co by mi konkrétně řeklo kolik mě stojí smska?

Případně nevíte o webu kde se dá sms na Filipíny poslat zcela zdarma? Chci kamarádce totiž poslat zprávu k narozeninám a smskou to nečeká, tak ji chci překvapit :)

Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Bedy

No to jsou zase samé kusé informace, proboha Mowlo, kde jste přišel na těch 20 Kč za mezinárodní SMS? Dnes je standard 5 Kč za mezinárodní SMS.

Další odpovědi
Vodafone

Hezký den,
cena SMS na české číslo se nemění podle toho, kde se číslo zrovna nachází. Jestli jde o číslo zahraniční, vždy platí cena 2,52 Kč, na našich stránkách najdete na http://pece.vo­dafone.cz/app/an­swers/list/c/135,217/­/a_id/782/s/o­sobni.
Ondra

anonym

Nenapsal´s dů­ležitou informaci – jaké má kámoška číslo? – české nebo filipínské (a nebo nějaké jiné??)…
Pokud české, stojí tě odeslání SMS z českého čísla a z Česka stejně, jako na kterékoli jiné české číslo (bez ohledu na to, kde se, fyzicky, číslo příjemce nachází).
Pokud má kámoška filipínské číslo, je to cca 20,– Kč.
BTW – roaming potřebuješ, aby ses připojil na síť v zahraničí, ne k tomu, abys odeslal SMS (nebo hovor) na české číslo momentálně v zahraničí a nebo na zahraniční číslo.
Doplňuji:
To RANROV: Omlouvám se za dezinformaci – cena SMS odesílané do zahraničí (tedy na číslo zahraničního operátora, byť by se v roamingu nacházelo v Česku) je méně, než 20,– Kč, které jsem uvedl výše – např. pro RED tarify Vodafone je to 2,52 Kč – na číslo registrované kterýmkoli operátorem na světě, s nímž Vodafone ´roamuje´.
To BEDY: Děkuji za upozornění na chybu v mé odpovědi, jsem nesmírně rád, že nadále nemystifikuji tazatele a mohu – rád, svůj omyl napravit.

Majkl95

Schválně sem se juknul do ceníku :) a mám tam Mezinárodní SMS 5,05 Kč ;) a to mám Mobil.cz protože tam je net zadarmo :D

cochee

Folks, naučte se to cizí slovo – R O A M I N G ! ne rooming… když už naši slavní operátoři nezkusili vymyslet nějaký český ekvivalent…