Avatar uživatele
ranrov

Kolik stojí sms na Filipíny?

Mám kamarádku na Filipínách a rád bych se zeptal kolik tam sms stojí? Jsem u Vodafonu bez roomingu, ikdyž jsem koukal na jejich webovky nenašel jsem nic co by mi konkrétně řeklo kolik mě stojí smska?

Případně nevíte o webu kde se dá sms na Filipíny poslat zcela zdarma? Chci kamarádce totiž poslat zprávu k narozeninám a smskou to nečeká, tak ji chci překvapit :)

Děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3860 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

No to jsou zase samé kusé informace, proboha Mowlo, kde jste přišel na těch 20 Kč za mezinárodní SMS? Dnes je standard 5 Kč za mezinárodní SMS.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Vodafone

Hezký den,
cena SMS na české číslo se nemění podle toho, kde se číslo zrovna nachází. Jestli jde o číslo zahraniční, vždy platí cena 2,52 Kč, na našich stránkách najdete na http://pece.vo­dafone.cz/app/an­swers/list/c/135,217/­/a_id/782/s/o­sobni.
Ondra

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nenapsal´s dů­ležitou informaci – jaké má kámoška číslo? – české nebo filipínské (a nebo nějaké jiné??)…
Pokud české, stojí tě odeslání SMS z českého čísla a z Česka stejně, jako na kterékoli jiné české číslo (bez ohledu na to, kde se, fyzicky, číslo příjemce nachází).
Pokud má kámoška filipínské číslo, je to cca 20,– Kč.
BTW – roaming potřebuješ, aby ses připojil na síť v zahraničí, ne k tomu, abys odeslal SMS (nebo hovor) na české číslo momentálně v zahraničí a nebo na zahraniční číslo.
Doplňuji:
To RANROV: Omlouvám se za dezinformaci – cena SMS odesílané do zahraničí (tedy na číslo zahraničního operátora, byť by se v roamingu nacházelo v Česku) je méně, než 20,– Kč, které jsem uvedl výše – např. pro RED tarify Vodafone je to 2,52 Kč – na číslo registrované kterýmkoli operátorem na světě, s nímž Vodafone ´roamuje´.
To BEDY: Děkuji za upozornění na chybu v mé odpovědi, jsem nesmírně rád, že nadále nemystifikuji tazatele a mohu – rád, svůj omyl napravit.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Majkl95

Schválně sem se juknul do ceníku :) a mám tam Mezinárodní SMS 5,05 Kč ;) a to mám Mobil.cz protože tam je net zadarmo :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Folks, naučte se to cizí slovo – R O A M I N G ! ne rooming… když už naši slavní operátoři nezkusili vymyslet nějaký český ekvivalent…

před 3860 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek