NoNamer

Kolik stojí směna peněz?

Nejlepší odpověď
petra15

Zpravidla 2 % obnosu.
Doplňuji:
V korektní smenárne:-)

Další odpovědi
anonym

Vím to úúúplně přesně, ale řeknu ti to, až mi napíšeš, kolik stojí nákup!!!
:-O
___
Kolik, jakých, kde???
Pokud chceš směnit čtyři pětistovky českých za českou dvoutisícovku, je to – obvykle, zdarma…

quentos

jak kde.
banky se většinou nestydí si účtovat klidně i 50.- Kč. Naopak většina směnáren si zakládá na tom, že nechtějí žádný poplatek.
Doplňuji:
hledejte směnárny s označením „no commission“

petra15

quentos
I kdyz neberou poplatek, tak si narídí ten kurs tak, ze to taky vyjde na 2 %. Je preci nákupní a prodejní kurs…a treba v Dánsku jsem platila 13 %, a to je uz lichva…a menila jsem jen norské na dánské(skoro stejný kurs)