DusanOrlik

Kolik stojí síťky do oken?

Chtěl bych si pořizovat síťky do oken,ale nevím kolik stojí.Prosím poraďte mi kolik stojí.Předem díky za informace

Nejlepší odpověď
HOMER

Já jsem si koupil síťovinu a z měkého dřeva udělal takový rám,vyšlo to na pár korun.Máme zatím stará dřevěná okna,takže jsem to pouze přibil hřebíčky,ale dalo by se to dát i na ty plastové,stačila by taková páska,myslím že ji dělají se suchým zipem,takže se to pak dá jednoduše sundat…

Další odpovědi
ReHu

Nejsou moc drahé. Záleží na velikosti okna a druhu síťoviny. Někdy ji kupuješ v metráži, někdy už na míru, jindy s tím sucháčem. Záleží na výrobci a dodavateli.

elektrikář

Na typizovaná a plastová okna jdou koupit síťky hotové se suchým zipem. Na to jde poptat u dodavatelů oken.Jinak lze koupit suchý zip a na síť je našít a druhou plůku přilepit oboustranou lepenkou k rámu.Druhá možnost je laťkový rám a metrová síťovina Přitlouct hřebíčky.Pokud uděláte o jeden víc bezva se na ton suší houby.