halamka99

Kolik stojí revize zdroje k notebooku?

Nevíte, jaká je cena jakési revize zdroje k notebooku, která má prokázat jeho bezpečnost?

Odpovědi
briketka10

tady máš ceník jedné z firem víc jsem nenašla
http://www.opra­vyntb.cz/cenik
můžeš si tam zavolat, jaký máš problém a myslím,že
v jakémkoliv servisu u vás ve městě ti ho opraví mám
ntb taky po opravě za 2.000,–

Mapel

Pokud se jedná o revizi zdroje, tak pro nepodnikající osoby zdarma. Jiná je otázka opravy.

Hlada

Zřejmě máte na mysli revizi podle ČSN 33 1600 ed. 2/2010 – Revize elektrických spotřebičů během jejich používání. Tu v současnosti už může dělat jen revizní technik. Cenové rozpětí je obrovské, od několika desetikorun po částky nad 1000 Kč.