Aja1988

Kolik stojí rekonstrukce bytového jádra?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, má tady někdo zkušenost s rekonstrukcí koupelny a WC v paneláku? Jak dlouho rekonstrukce trvala a kolik jste za ní dali? Měli jste firmu, nebo jste se na to vrhli svépomocí? Předem děkuji.

Odpovědi
da ny

To Vám tady těžko někdo sdělí.
Bude to záležet na rozsahu prací (voda, elektřina, plyn, stavební práce).
Na použitém materiálu, kvalitě a ceně obkladů, dlažby, vana, sprchový kout,
umyvadlo/a, WC, , na typu a ceně baterií. Dveře, osvětlení atd. atp.
Bez/s kuchyňskou linkou.
Jaká firma bude práci vykonávat, zda bude práce na klíč nebo svépomocí.
Může to stát i jen 200 tisíc, půl milionu a víc. Kdo si dělá sám, neplatí práci,
jen nakoupený materiál.
Časově těžko odhadovat (rozsah prací, návaznost odborníků, dodání materiálu,
když je vše objednáno a dodáno včas, nedochází ke zdržení.). Nikdo nesmí éonemocnět.
Obvykle trvají práce kolem 3 – 4 týdnů. Firmy pracují současně na několika takázkách.
Objektivně se na Vaši otázku odpovědět nedá.
https://www.i­magineinterier­.cz/koupelny#ut­m_source=sklik&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=Kou­pelny+(c%c3%a­dlen%c3%ad+M.+L%c3%a1zn%­c4%9b)&utm_con­tent=Rekonstruk­ce+bytov%c3%a9ho+­j%c3%a1dra&ut­m_term=rekonstruk­ce+bytoveho+ja­dra
https://www.ji­rikejst.cz/kou­pelny-a-bytova-jadra-p89.htm
https://www.si­ko.cz/koupelna-na-klic?utm_source=sez­nam&utm_medium=cpc&ut­m_campaign=N-SRCH-KOUPELNY-GENERIC-REKONSTRUKCE&ut­m_content=Rekon­strukce+koupel­ny+na+kl%c3%ad%c4%8d
Vrhli jsme se na to 2×. Jednou s firmou, podruhé svépomocí. Byly jiné ceny.....

Drap

Nelze odhadnout, záleží na firmě, na materiálech, na velikosti rekonstrukce.

nyjono

Malá firma, cca 2–3 lidi, cena něco přes 100 tis.
Dobaa 2 – 4 týdny. Přibližně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Aja1988

Jde mi jen o odhad.. Máme klasickou umakartovou koupelnu i záchod a rekonstrukce by částečně probíhala svépomocí (přítel je zedník-malíř).