Lgee

Kolik stojí průměrný právník na hodinu?

Odpovědi
tforro

Za schůzku s právníkem platím běžně 1–2 tis. za hodinu. Záleží, co se projednává.
Za úkony, které vykonává se řídí nějakými tabulkami. Když jsem chtěl z někoho vyrazit 10 dlužných tisíc (a nechtěl jsem se na to vykašlat), tak jsem platil za úkon 2tisíce korun. Celkem mě to vyšlo na 7tisíc.

Slecna 007

Platím 1.500 – 2000,– za hodinu.
Cenu považuji za dobrou. Paní doktorka je skvělá a dělá za mně „špinavou práci“, na kterou nemám žaludek, ale přijde mi „výchovné“, aby lump platil dluhy. Kdybych ji neměla, těžko bych se k tomu odhodlávala.