dust8

Kolik stojí průměrně nanesení nové teplovodivé pasty na procesor v servisech?

Odpovědi
anonym

to záleží na tom kolik si který Pan. Šroubovák řekne … někdo to udělá za kilo jiný třeba za litr a na doklad to rozepíše do dvou položek:

  1. nanesení teplovodivé pasty mezi pasivní blok a cpu = 3 minuty práce = 30 Kč
  2. včasné rozpoznání důvěřivého mouly = 980 Kč

MarkusCZ

Myslím že jen vyměnit pastu na procesoru by mělo být zadarmo nebo do 50kč pokud mají hodně dobrou pastu. Nikdy jsem neviděl že by se měnila jen pasta to už je většinou zahrnuto v kompetním servisu pc (prach, vyčistit disk, atd..)
Takže bych tipoval buď zdarma když se zeptáte nebo do 50kč.