Raiden.

Kolik stojí průměrně jedna (červená) růže? Předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
autacek

Odpověď nalezneš v nejbližším květinářství.

P.S. Na zahrádce je to po odpočtu práce zdarma.

Další odpovědi
Drap

Záleží na prodejně a kvalitě zboží. Všude je to jiné

Děda Louda

To zjistíš velmi jednoduše výpočtem. Cenu jedné (červené) růže vydělíš jejím počtem (1) a výsledek ti jednoznačně ukáže odpověď na tvůj komplikovaný dotaz.

zjentek

speciálně usušená, napuštěná různou chemií, která už je pak navždy, v krásném obale- cca 370kč/ks ..i takové věci se dnes prodávají ,)

marci1

Ceny jsou velmi různé. Asi od 30,– Kč až třeba 150,– Kč. Většinou tak 50–60 Kč.

pravy88

Pokud chceš růže dát někomu koho máš doopravdy rád, tak bych na cenu vůbec nehleděl. Já mojí přítelkyni objednávám růže skoro každý měsíc z https://www.flo­rea.cz/ a taky cenu vůbec neřeším. Důležité je, že je díky tomu šťastná.