Rokio

Kolik stojí průměrné auto na hybridní motor?

Cena ekologického auta

Odpovědi
tforro

Od 117 000 Kč do 3 889 756 Kč

Přesná odpověď je průměr těchto dvou částek, tedy 2 003 378Kč

Zdroj: http://www.sau­to.cz/osobni/hle­dani#!category=1&con­dition=1&condi­tion=2&conditi­on=4&fuel=5

Dochy

Mno… tforro: Průměrná cena není ta, která je přesně mezi nejnižší a nejvyší hodnotou… I když… odpověď tak trochu odpovídá kvalitě dotazu…

Rokio: Chceš nové auto, nebo ojeté, budeš jezdit sám, nebo vozit rodinu, chceš něco „normálního“ nebo si můžeš pořídit auto na předvádění před holkama…

Mně by se tak od pohledu líbila Toyota Auris a ta v hybridu začíná tak na půl mega..