Lgee

Kolik stojí průměrná holka, aby s vámi začala chodit?

Mít vztah.

Odpovědi
elkon

Co je to za blábol, holku si najdeš zdarma. Pokud bude mít zájem při tvých „nápadech“. Je to otázka vzájemných sympatií, případně charisma.

_Bůh_

700 za večeři na první schůzce a na zbytek si už musí holka vydělat sama

Justin1

Vztah s holkou není houska na krámě, nedá se koupit, a pokud by se dal za peníze koupit, pochyboval bych o jeho kvalitě. Pokud chceš získat lásku za peníze, kup si psa.

Pokud někdo využívá placenou seznamku, může ho to nějaké peníze stát, ale v tom případě se platí za možnost se seznámit a ne za konkrétní vztah. Je to jako v loterii, kde se taky platí za možnost vyhrát a ne za to, abychom určitě vyhráli.

aliendrone

Woe, průměrná holka za nic nestojí. Měl by sis trochu zvýšit laťku. ;) :D :D

Kazatel

Pokud je průměrná, tak minimálně cenu antikoncepce.