Rokio

Kolik stojí přibližně porodionovaný stříbrný prsten se zirkonem?

Odpovědi
Kelt

Hlavně jestli umíš značky těchto prvků a zda o tom něco víš. A měl bys uvést zastoupení daných prvků, čistotu a hmotnost prstenu. Tak bude to pěkně drahé, určitě se na pouti koupíš levnější prstýnek. A taky je důležitá práce, jak bude materiál zpracováván, jak ze surovin a pod. Napsat můžeš libovolnou blbost, ale chemické zákony mají svá pravidla.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.